Aslı Enver ve Mehmet Günsur’un başrol olduğu Arayış dizisinden ilk kareler yayınlandı

Disney Plus’ın yeni yerli içeriği olan ‘Arayış’ dizisinden birinci fotoğraflar paylaşıldı. Başrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı dizi, şimdiden merak konusu oldu.

İLK KARELER YAYINLANDI

Dizinin oyuncu takımında Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Fazilet Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Hareket Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu üzere usta isimler de yer alıyor. Yapımcılığını Ay Üretim’in üstlendiği, özgün kıssa ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Hasret Yücel’in kaleme aldığı dizinin direktör koltuğunda ödüllü direktör Emin Alper oturuyor. Yayın tarihi şimdi açıklanmayan diziden birinci kareler yayınlandı.

ARAYIŞ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, bir arada katıldıkları bir şifa seansının akabinde ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm kuşkularına rağmen tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir